NOT: Kopyalanabilir kitap, plak, yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Ürün İade Prosedürü

Yanlış sipariş edilen veya tarafımızdan yanlış teslim edilen, ilk kullanımda arızalı olduğu saptanan ürünler, satış tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edilir.

İade edilecek ürünler orjinal kutusu içinde, standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ambalajı açılmış ve/veya lisans anlaşması kullanılmış olan yazılım ürünleri iade alınmaz.

Kargo ile gönderilen iadelerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir. Ürün iadeniz kabul edildikten sonra, fatura miktarı hesabınıza alacak olarak kaydedilecektir.

SİPARİŞ SİLME / İPTAL ETME

zoziler.com adresinden verdiğiniz siparişleriniz  zoziler.com sipariş koşullarına uymadığı görüldüğünde, zoziler.com sitesininin siparişinizi iptal etme ve/veya sistemden silme hakkı bulunmaktadır. 

Ödeme İade Prosedürü

Yaptığınız herhangi bir alışverişinizin iadesi kabul görüldüğü taktirde, ödeme tutarınız iadenizin onayını takiben 10 iş günü içerisinde kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.

İptal Prosedürü Sipariş iptallerinizi siparişinizi onayladığınız andan itibaren 1 (bir) saat içerisinde 0551 031 48 35 numaralı telefonumuzu WhatsApp üzerinden arayarak ya da mesaj göndererek , info@zoziler.com adresimize mail göndererek işlem yaptırabilirsiniz.

Kargo ALICININ eline ulaşmadan sipariş iptali durumunda. Para iadesi 7 işgünü içerisinde yapılır.